Stadniny konne w Laskowej i Żmiącej

Fot.Kamil Bańskowski

Na terenie Gminy funkcjonuje kilka ośrodków jeździeckich na bardzo wysokim oraz na najwyższym poziomie docenionym najwyższą kategorią Polskiego Związku Jeździeckiego. W Osadzie Konnej Assanya w Żmiącej znajdują się  znakomicie przygotowane konie, 2 place ujeżdżeniowe oraz kryta hala która zapewnia gościom pełen komfort i jazdę przez cały rok. Dla miłośników przyrody czekają znakomite tereny do jazdy konnej. Ośrodek zatrudnia tylko najwyższej klasy trenerów i instruktorów, co daje gwarancję nauki jazdy konnej zarówno początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Zaletą ośrodka jest rozbudowa baza noclegowa oraz restauracja.

W Stadninie u Gazdy w Żmiącej gospodarze zapraszają wszystkich chętnych na zajęcia, które obejmują: naukę obsługi konia oraz siodłanie, zajęcia teoretyczne, jazdę w teren dla osób zaawansowanych, jazdę konną (step, kłus, galop), lonżowanie, możliwość udziału w imprezach klubowych, latem przejazdy bryczką, zimą kuligi. Stajnia Laskonik

Stajnia Laskonik w Laskowej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Wakacyjnych kursach jazdy konnej Kurs jest organizowany w formie półkolonii. Wszystkie wymienione ośrodki oferują pensjonat dla koni, a także oprowadzanie, hipoterapię, wyjazdy w teren i na rajdy oraz naukę jazdy konnej na ujeżdżalni. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach w przyjaznej atmosferze na spokojnych koniach. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć dla grup: (przejażdżki + ognisko).

Przewiń do góry
Skip to content